Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-03-09 17:41:07

Parias

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 23
Punktów :   -3 

III odsłona larpa

Witam.

Dnia dzisiejszego byłem z druhem Gaxenem na spotkaniu z osobą zawiadującą fortem 4a. O miejscu powiem tylko tyle, że jest naprawdę świetne i warte zachodu, same buduje klimat świata mroku i naprawdę zależało by mi byśmy sobie w nim pograli. W praktyce jedno z lepszych miejsc jakie widziałem na taką zabawę. Słowem dobra robota Gaxen.

Generalnie miejsce było by świetne do cyklicznych gier, nie tylko Wampira Maskarady (może ktoś sam chciałby coś zorganizować?). Z dość zasadniczym administratorem fortu ugadałem się w następujący sposób: sprawdzimy się na najbliższej odsłonie to później będziemy mieli bardziej wolną rękę. Na pierwszej odsłonie będzie obecny na terenie fortu, nie będzie jednak obserwował samej gry ani w niej uczestniczył (ma reperować którąś z jego części). Chodzi po prostu o to by niczego tam nie zniszczyć, posprzątać po sobie oraz by nanieść drewna do kominka a nie korzystać z cudzej pracy. (Tzn. skorzystało by się z suchego drewna, które jest na miejscu a naniosło z lasku na terenie fortu (quest dla męskiej części graczy)). W forcie jest stosunkowo zimno dlatego też należy się ubrać cieplej niż na dotychczasowych odsłonach.
Dzisiaj postaram się zrobić podsumowanie gry i napisać co dalej z postaciami.

Teraz bardzo istotna kwestia: TERMIN!

Do końca tego tygodnia mam zadzwonić do adm. fortu w celu zaproponowania dnia i godziny gdy chcemy grać. Na pierwszym spotkaniu władyka musi być obecny dlatego mamy bardzo ciężkie zadanie, ustalić termin pasujący wszystkim, którzy chcą grać jak i mu. Dlatego będę wdzięczny jeśli cały skład do granic możliwości postara się wygospodarować wspólny termin.

Offline

 

#2 2011-03-09 18:25:47

Gobos

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: III odsłona larpa

A buffet tam jakis jest?

(I jako, że małek tu żadko zagląda to zapytam w jego imieniu)

I bar jakiś lub monopol też się tam znajdzie?

Offline

 

#3 2011-03-17 21:24:33

Gaxen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: III odsłona larpa

Więc tak, miejsce znajduje się przy naramowickiej, z przystanku 51 idzie się okolo 15 minut. Droga pod koniec prowadzi przez maly lasek, a zejscie jest sliskie i strome, wiec nalezy rozwazyc jakies porzadne obuwie, ewentualnie podroz na plecach kolegi. Na miejscu bedzie znosna temperatura, ale nie ma kibla ani wody, jest gdzie postawic samochod. Zadnego sklepu w okolicy nie spostrzeglem. to chyba wsio


Łancuchy, krew i fragowanie - czyli po Gaxenowemu larpowanie!

Offline

 

#4 2011-03-18 22:33:42

Parias

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 23
Punktów :   -3 

Re: III odsłona larpa

Termin larpa to 02.03.2011. Jest to termin ostateczny chyba, że większa część osób deklarujących się nie będzie mogła/chciała. Rozmawiałem z właścicielem fortu i innej możliwości nie ma. Szkoda, bo dwie osoby, którym juz zrobiłem postać nie będą mogły grać a się w larpa wkręciły. Szkoda, ale w przyszłości jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będziemy mogli robić sobie gry sami na terenie fortu i nie będzie już tak restrykcyjnych terminów. Liczę, że wszyscy postaracie się przyjść tego 02.03.11. Gra rozpocząć się ma o godzinie 16. W weekend będę do was dzwonił (zwłaszcza do tych, których kijem trzeba zaganiać na forum) i pytał o obecność. Do środy postaram się zrobić podsumowanie i wprowadzenie do następnej odsłony. Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2011-03-23 13:20:03

Gobos

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: III odsłona larpa

Ja będę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2prywatnie.pun.pl www.lakierowankomotoryzacja.pun.pl www.mechatronika10.pun.pl www.dragonballzgra.pun.pl www.xxl.pun.pl